Çok fonksiyonlu ahşap çalışma masası

Tasarımları ile kendisinden söz ettiren Artifox firması Desk 01 adını verdiği ahşap çalışma masası konseptli ürününü tanıttı. Özellikle ofis ortamında işinizi rahatlatacak kullanışlı bir ürün olarak lanse edildi. Kullanılabilirlik ve eşsiz tasarımın bir arada sunan Desk 01 günümüz ofis insanının değişken ihtiyaçlarına cevap veriyor. Daha önce tanıtımını yaptığım ofis ürünlerinde değinmiştim, güzel tasarımları fonksiyonel kullanım olanakları ile desteklediğimizde gerçekten ihtiyaç duyulacak ürünlere kavuşabiliriz. Artifox Desk 01 ile bu tezimi doğrulayan bir ürün ile karşımıza çıktı. Desk 01’deki özellikleri yazmaya başlayacağım. Siz de yazı içerisindeki fotoğraflardan detaylarını inceleyebilirsiniz.

Ofis masa tasarımları

Bu satırdan itibaren ofis ortamındaki gereksinimlerinizi, çalıştığınız araçları, kullandığınız gereçleri düşünerek planlı bir şekilde okumanızı rica ediyorum. Zira ofis masa tasarımları hem estetik açıdan göze hitap etmeli hem de ofis insanının ihtiyaçlarına cevap vermelidir. Desk 01 üzerinde telefonunuzu, tabletinizi şarj edebileceğiniz bir bölüm barındırıyor. Böylelikle şarj edilmesi gereken araçlarınızın kabloları masanızın her yerine dağılmadan kullanabilirsiniz. Benim gibi iki telefon, bir tablet ve bir laptop ile çalışma masası işgal eden biri iseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Bununla birlikte çanta ve kulaklık için askı alanlarıda bulunmaktadır. Desk 01’in sağ tarafında bir yazı tahtası bulunuyor. Anlık notlarınızı, aklınıza gelen fikirleri, yapmanız gereken işleri not alabilir, takibini yapabilirsiniz.

Çalışma masası dekorasyonu

Minimalist ve yalın bir yaklaşımla tasarlanan Desk 01’in tanıtım metninde şu ibareler bulunuyor.

“Masanın yüzeyi yazılabilir ve silinebilir katı bir panele sahip ve telefon –tablet gibi elektronik aletleriniz masanın yüzeyinde yer kaplamıyor. Tasarımımız kabloları masanın üzerinde dolaştırmanızı gerektirmeyen alanlara sahip. Ekipmanlarınızı kenarlara atmadan, bu tasarım size alan ve etkili bir çalışma alanı sağlıyor.”

Çalışma masası dekorasyonu için çabalarken düştüğünüz karmaşayı ve dağınıklığı artık unutabilirsiniz. Desk 01, üretkenliği artırmayı, işinde verimliliği hedefleyen herkesin sahip olmayı isteyeceği bir ofis çalışma masası olarak sektördeki yerini aldı.

3 Replies to “Çok fonksiyonlu ahşap çalışma masası”

  1. Gerçekten harika tasarımlar. Bayılıyorum bu türden tasarımlara, Çok fonksiyonlu eşyalar benim her zaman ilgimi çekmiştir.

  2. Ahşap çalışma masaları hem sağlık açısından, hem kullanım açısından hem de görsellik açısından muhteşem duruyor. Nasıl öteki seçimlerde ısrar ediyorlar anlamıyorum.

  3. Çok fonksiyonlu ahşap çalışma masası babamda vardı. Eskiden her tarafından bir farklı deneyim sunardı. Ancak ilerleyen zaman içinde fonksiyon özellikleri gitti ve arka bahçedeki yerini aldı. Tabi bunun bizdeki payı çok büyük. Kolay değil 4 erkek kardeş ve birde ben. Boşta kaldıkça orasını burasını çekiştirirdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir