Beyaz Mutfak Modelleri

İskandinav stili ağırlıklı olmak üzere beyaz mutfak modelleri içeren bir yazı olmazsa olmaz. Evinizi tadilata sokarken ya da yeni ev alırken değerlendirmenizi öneririm. Hem beyaz, hem iskandinav tarz bir araya gelince insanın kafası karışıyor mu? Evet, ama incelediğinizde hak vereceksiniz.:)

İskandinav mutfak modelleri içinde beyaz bir konsepti seçtiğinizde destekleyici aksesuarları da uydurmanız gerekebilir. Mutfak eşyalarını ahşap ağırlıklı seçmek, aydınlatma araçlarının tasarıma uyumlu modellerden seçmek işinizi kolaylaştıracaktır. Hatta mutfağınızda tuğla desenli duvar kağıdı seçerek ahşap figürleri destekleyebilirsiniz.

Zıt renkleri kullanmakta bir tercihtir. Beyaz mutfak tasarımı içinde masa ve sandalyelerinizi zıt renklerden seçerek ayrı bir boyut katabilirsiniz.

İskandinav mutfak modelleri

 

Beyaz mutfak modelleri

İskandinav mutfak modelleri güzeldir fakat farklı tercihler için beyaz mutfak modellerini de aşağıda görebilirsiniz.

You Might Also Like

3 Replies to “Beyaz Mutfak Modelleri”

  1. Mutfakların büyük çoğunluğu ülkemizde de zaten beyaz renkler ile donatılıyor. Beyaz eşyadan tutun mobilyaların bile çoğu mutfaklarda beyaz renkler ile dekore edilmiştir.

  2. Mutfakların dekorasyonu yapılırken beyaz rengin tercih edilmesi iştah ile alakalı diye duymuştum. Sade renk insanların iştahını açıyormuş.

  3. En son resimdeki gibi beyaz mutfak ve yerler bu şekilde damalı çok güzel duruyor. Birgün inşallah bu tarzda bir mutfağa sahip olmak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir