16 metrekarelik ev dekorasyonu

Bir çok ev tasarımı paylaştım fakat 16 metrekarelik ev dekorasyonu çalışmasına örnek olacak bu denli güzel bir minimalist bir projeyi paylaşmamıştım. gibi küçük bir alan olması. 16 metrekarelik ev derken, evin toplamından bahsettiğimi düşünmeyin. Fotoğraflarda gördüğünüz dekorasyon çalışması bir evin 16 metre karelik banyosunda yapılıyor.

Paris tarzı ev dekorasyonu

Mutfak ve salon bölümü arasındaki yükselti farkını farkettiniz mi ? Detayları öğreninceye kadar belki de mimarisi öyledir diye düşünmüştüm fakat bu yükselti de dekorasyon sürecinde planlı şekilde meydana gelmiş. Daire sakininin koltuk ve/veya yatağı istediği zamanlarda gizlemesi için yapılmış. Takip eden fotoğraflarda zaten kullanım sırasında da görülebiliyor.

Bu ev tahmin edeceğiniz üzere Paris’te yer alıyor. Siz de küçük ev dekorasyon fikirleri konusunda örnek çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz. Zevkle yayınlarım 🙂

 

3 Replies to “16 metrekarelik ev dekorasyonu”

  1. Küçük ebatlı evlerde zaten son zamanlarda kullanılan hep karavan tipi mobilyalar oluyor. Çekmeli veya duvara monteli bu şekilde büyük yer kaplayanlar bir nevi kamufule ediliyor.

  2. 16 metrekarelik ev dekorasyonu yaparken koltuk takımlarının ufak olması tamam ama muhtemelen deri koltuk takımı seçmelisiniz. Çünkü ihtişamlı bir duruş sergilediği için odanızı büyük gösterecektir.

  3. Resimlerde de görüldüğü gibi küçük alanları büyük göstermenin farklı yöntemleri var. Ancak en masum ve hile olarak en iyi yapılan renk cümbüşleri ile odayı büyük göstermektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir