Çocuk Ranza Modelleri

Çocuğunuz için çocuk ranza modelleri için arayış içine girdiyseniz artık kendi isteklerini de size aktarıyordur. Bebeklik dönemlerinde ufacık yatağına sığdığı günleri unutmadınız değil mi? Önce yüksek konumda uyudu aylarca, sonra hareketlenmeye başladığında yatağın düşük konumunda geçti. Uyandığında başını kaldırıp sizi çağırdığı, oturarak beklediği hatta yatağın kenarlarına tutunup ayakta size bakındığı günler.. Artık çocuğunuzun odasınında onun ihtiyaçlarına göre değişmesinin vakti geldi. Genç odasına geçiş  yapacağı günlere kadar artık bu konseptteki ürünleri kullanacak.

Yeni nesil çocuk ranza modelleri farklı tasarımlarda merdivenleri, alternatif renk çeşitleri, eklenebilir oyun alanları ve aparatları gibi bir çok özellik barındırıyor. Kız çocukları için daha parlak renklerin hakim olduğu ranzalar odanın dekorasyonun merkez noktası olabilir. Uygun duvar renkleri, uyumlu perde modelleri ile harika bir ambiyans yakalanır. İster iki yataklı ranza modelleri , ister tek yatak, altta oturma ve oyun alanı modelleri seçin, yapabilecekleriniz sadece hayallerinizle sınırlı olacak.

Erkek çocuklar için ise standart renkleri kullanan firmalar ranzayı destekleyen ek aksesuarlarla çocukların ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Aslında ortaya çıkan ürünler büyüklerin bile ilgisini çekiyor, alttaki resimlere baktığınızda bana hak vereceksiniz.

Bu tarz ranza modellerinin çoğunda çalışma masası bulunur. Mini kütüphaneyi ise oyuncaklarını, sevdiği kitapları ve minik aletlerini koyabileceği bir alan olarak kullanabilir.

 

4 Replies to “Çocuk Ranza Modelleri”

  1. Çocuk ranza modelleri çok güzel. Ancak, ben kızlarıma bu şekilde ranza aldım. Bir gün sonra eve geldim ki aşağıya yastıkları koyup yukarıdan üstüne atlıyorlar. Ertesi sabah ranzayı evden nasıl attığımı bilmiyorum. Allahtan aldığım yer anlayışlı çıktı da yeni iki tane yatak takımı alıp olayı kapatabildim. Bu konuya dikkat edin bence. Güvenlik herşey.

  2. Çocuk ranza modelleri arasında bizimkiler en çok kaydırağı olanı sevdiler.Bize biraz pahalıya mal oldu ama aldık işte. Sonuçta onların istekleri için çalışıyoruz.

  3. Keşke ufak olsam çocuk ranza modellerini gördükçe imreniyorum arkadaş. Ne güzel modeller var ya. Sokaktan içeri girmezdik, şimdi olsa dışarı adım atmam.

  4. Çocuklara oyun alanları bol bırakıldığı sürece ranzaların güvenliği önemli. Çocuktur ne yapacağı belli olmaz . Çocuk ranzaları son dönemlerde gerçekten güvenlik esaslı üretim sağlanarak satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir